Dom

Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd profil firmy

profil firmy

Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co., Ltd została założona w 2008 roku, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji urządzeń do odwiertów naftowych.Od 2008 r. do chwili obecnej YCJC jest zarejestrowanym dostawcą dla CNPC, GWDC, CCDC w Chinach, aby dostarczać wszelkiego rodzaju sprzęt do odwiertów na polach naftowych.

 

W 2012 roku YCJC pod marką JC WELLHEAD połączyła się z ZZ TOP Oil Tools w celu utworzenia biura w Xi'an zajmującego się marketingiem za granicą,

dzięki tym wieloletnim wysiłkom nasz sprzęt wellhead jest eksportowany do wielu krajów, takich jak Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Brazylia, Argentyna, USA itp. i cieszył się dobrą opinią klientów.

 

Dzięki profesjonalnym inżynierom oferujemy również usługi badawczo-rozwojowe klientom, którzy mają specjalne wymagania w zakresie operacji wiertniczych na polach naftowych i operacji produkcyjnych. Produkowane i dostarczane przez nas urządzenia do odwiertu obejmują głowicę obudowy, głowicę rurową, szpulę obudowy, szpulę rurową, zasuwę, zawór dławiący , Zawór zwrotny, choinka, wtyczka VR, wieszak do rur, wieszak na osłonę, narzędzie do biegania, tuleja nośna, szpula dystansowa, adapter kołnierzowy, kołnierz złączki, złączka młotkowa, łokieć, złącze obrotowe, krzyż blokowy, trójnik blokowy, kołnierz towarzyszący, kołnierz przyrządu, kołnierz spawany, bramka FC, gniazdo FC, trzpień FC, zacisk API, piasta zaciskowa API

 

Obecnie ZZ TOP Oil Tools jest główną siedzibą JC, zajmuje się głównie sprzedażą i obsługą posprzedażową sprzętu naftowego, tymczasem w celu zaspokojenia kompleksowych wymagań klientów dotyczących sprzętu naftowego, ZZ TOP Oil Tools współpracuje również z innymi urządzeniami naftowymi fabryka jako dystrybutor lub agent, który zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w grupie ZZ TOP.

 

ZZ TOP Oil Tools i YCJC będą stale nalegać na innowacyjność produktów, technologii i systemów oraz dążyć do zapewnienia naszym klientom doskonałych produktów i usług.Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Yancheng Jingcheng Petroleum Machinery Manufacturing Co., Ltd. Dalej JC Wellhead została założona w 2008 roku w mieście Yancheng, została poddana audytowi przez grupę API w 2010 roku i uzyskała certyfikaty API 6A, API 16A, API 16C. JC wellhead jest certyfikowanym producentem w CNPC, CNOOC, SINOPEC i innych chińskich produktach naftowych.

W 2012 r. JC wellhead wraz z ZZ TOP Oil Tools założył biuro w Xi'an City, aby rozwinąć międzynarodowy biznes. Od tego czasu ZZ TOP dostarcza wyposażenie głowic do globalnych klientów, takich jak Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Iran, Brazylia, Argentyna , USA, Wietnamu, Singapuru, Indonezji, Nigerii itp. I cieszył się dobrą opinią klientów.

Od 2012 r. JC wellhead z ZZ Top Oil Tools uczestniczył w wystawach, aby pokazać nasze produkty i rozwinąć naszą działalność, np. ADIPEC, OTC, IPA itp.

img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt img.alt
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

marki : JC WELLHEAD

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3000000-5000000

Rok założenia : 2008

pc Export : 60% - 70%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Yancheng Jingcheng Petroleum Equipment Manufacturing Co.,Ltd Certyfikaty